Hakkımızda

1989 yılından beri sektöründe büyüyen, kusursuz ve güvenilir olmayı ilke edinen firmamız kentimiz ''BURSA'' da sizlere hizmet vermektedir.

Günlük, kısa dönem ve kurumsal filo kiralamada uzmanlaşmış kadrosu ile geçmişi bugüne taşıyan firmamız, kişi ve şirketlerin ihtiyaçlarına en uygun cevabı vermektedir.

Ekonomik, kaliteli, güvenilir ilkeler doğrultusunda var olan firmamız kurumsal filo kiralamada şirketlere özel ÇÖZÜM ortaklığı ile sektöre farklı bir anlayış getirmiş olup, sizlerle yolunda ilerlemektedir. Varlığınız, var oluşumuzdur düşüncesi ile teknoloji gelişmeleri yakından takip eden ve genişleyen filomuz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Müşterilerimiz neler söyledi?

Gerçek hizmet kalitesinin müşterilerimiz tarafından belirlendiğini biliyoruz. Daha fazla yorum için lütfen Google Yorumlar sayfamızı ziyaret edin.
İlgi ve alakaları için teşekkür ederim , güvenilir sağlam köklü bir firma , araçları temiz ve bakımlı , tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Ben geçtiğimiz ay dacia kiraladım ayrıca filo kiralanabildiğini öğrendim bunun için tekrardan sizinle iletişime geçeceğim
Bursa oto kiralama olarak hizmet veren önemli bir firma. Araçlar yeni, bakımlı ve son derece temiz. Buradaki işlerimi halletmek için genelde 2-3 günlüğüne tercih ettiğim rent a car firmasıdır. Nilüfer 'de daha iyisini bulabileceğinizi sanmıyorum. Teşekkürler
Kesinlikle tavsiye ederim çok ilgililer. Kurumsal bir şirket. Güvenilir olmaları şirket politikası sanırım. Çünkü hiç problem yaşamadık. Şoförlü araç kiralamayı tercih etmiştik. Herkese Öneriyorum.
Herkes için İdeal Fiyat
Yüksek Araç Teminatı
7/24 Müşteri Desteği
7 ayrı şubemiz ile geniş hizmet ağına sahibiz. Alanında tecrübeli ve uzman ekiplerimiz,sizin için hizmete hazır.