Sigorta Bilgileri

Sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin teminatı altında bulunan poliçe sistemimize göre şirketimizden kiralayacağınız tüm araçlar ve sürücüleri, isteğe bağlı olmak üzere, kasko ve zorunlu trafik poliçelerine ek olarak, Ferdi Kaza ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası da dahil olmak üzere 4 geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınabilmektedir.

Şemsiye poliçe adını verdiğimiz İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası ile, özel ve genel şart hükümleri çerçevesinde olay başına ve toplamda maddi veya bedeni zarar ayrımı yapmaksızın 750.000.- USD'a kadar, mali mesuliyetiniz şirketimizin size sunduğu bir güvence ile sigorta kapsamına alınabilmektedir.

Söz konusu poliçedeki sigorta teminatı;

  1. Kaza sonucunda, 3. şahıslara verilebilecek maddi zararlar,
  2. Kaza sonucunda, 3. şahıslara verilebilecek bedeni (yaralanma ve ölümler) zararlar,
  3. Şirketiniz tarafından kiralanan Uzun Rent a Car aracında, kaza anında aracınızda seyahat eden yolcuların uğrayacağı yaralanma sonucundaki tedavi giderleri ve vefatı halinde tazminat bedellerini kapsayabilmektedir.

Şemsiye poliçeye ek olarak düzenlediğimiz Ferdi Kaza Poliçesi ile, kaza esnasında şirketimizden kiraladığınız aracın sevk ve idaresinde bulunan kişinin "kaza sonucu sürekli sakatlık ile vefat tazminatı" toplam 50.000.- USD tutarında teminat altına alınabilmektedir. Bu teminat dahilinde, tedavi masrafları 10.000.- USD ile sınırlı olmaktadır.

Bu poliçeler, mevcut sigorta limitlerinin çok üzerinde, yepyeni bir hizmet olarak sunulmaktadır.

Oto kiralama sektöründe, her zaman hizmet anlayışını yenileyen ve bu konuda öncü olan Uzun Rent a Car, bu önemli hizmetin sunduğu ayrıcalıkları siz değerli dostlarıyla paylaşmaktan mutluluk duyar.