Kiralama Avantajları

Para Kazanın

Araç alımlarında kullanacağınız parayı işinizde kullanın, işinizi büyütün. Size para kazandırmayacak bir aktifin (araba gibi) bilançonuzda yer almasına izin vermeyin.

Araç alımı için şirket özkaynağını mı kullanacaksınız, gelin bu para ile yatırım yapın, yaptığınız yatırımdan gelen gelirle kiraladığınız araçların bedelini ödeyin, sermayeniz cebinizde kalsın.

Araç alımı için bankadan taşıt kredisi mi alacaksınız? Sonra aldığınız krediye faiz mi ödeyeceksiniz? Aracınız için bankadan kredi kullanmayın gelin istediğiniz aracı kiralayın, boşu boşuna faiz ödemeyin.

Vergi Avantajlarından Faydalanın

Aracınızı kiraladığınızda, yapacağınız ödemelerin tamamını gider yazabilirsiniz.

KOBİ'ler de Araç Kiralıyor

Eskiden sadece büyük şirketlere tanınan Operasyonel Filo Kiralama avantajlarından artık küçük ve orta boy işletmeler de faydalanıyor.

Kiralamak istediğiniz araç sayısı bir tane bile olsa UZUN Rent a Car’da aracınız/filonuz HAZIR.

Taksit, Taksit

İhtiyacınız olan araçları kiralayın, işletmenizden ani nakit çıkışı olmasın; taksit taksit kullandıkça ödeyin. Araçların eskidiğini düşündüğünüzde sözleşmenizi yenileyin, size yeni araçlar verelim; taksit, taksit ödemeye devam edin.

Sabit Ödeme

UZUN Rent a Car’dan araç kiraladığınızda her ay ödemeniz gereken belli bir kira tutarı vardır, bütçenizi, planınızı ödeyeceğiniz kiraya göre yapabilirsiniz. UZUN Rent a Car'dan araç kiraladığınızda kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız, kaza, tamir bakım sigorta masraflarını ödemeniz gerekmez. Filonuzla ilgili giderler aydan aya farklılık göstermez.

Personelden Kazanın

Filonuzun idaresi için ekstra personel alımı yapmayın. Mevcut çalışanlarınız filonuzun idaresi ile vakit kaybetmesin.