Müşteri İlişkileri

UZUN Rent a Car olarak, siz değerli müşterilerimizin beklentilerine ve gereksinimlerine tam anlamıyla karşılık verebilecek daha yüksek kalitede hizmet ve müşteri desteği sunmayı hedefliyoruz. Bu yüzden işimizi nasıl yaptığımız hakkındaki yorumlarınız bizim için çok önemli. Yapacağınız geri bildirimler (memnuniyet, yorum ve şikâyetler) işimizi nasıl yaptığımız hakkında fikir edinmemizi sağlarken; " Neleri düzeltmemiz gerekiyor? Müşterilerimize nasıl daha kaliteli hizmet verebiliriz? Müşterilerimizin beklentilerini ve gereksinimlerini önceden nasıl belirleriz? " Sorularına da cevap verecektir.

Eğer sunmuş olduğumuz hizmeti beklentilerinize uygun gerçekleştiremiyorsak, vermiş olduğumuz sözlerimizi tutamıyorsak, personelimiz size karşı nezaketsiz ya da umursamazsa, taleplerinize karşılık veremiyorsak kısacası herhangi bir sebep dolayısıyla sizi mutsuz etmişsek, lütfen memnuniyetsizliğinizi bize iletiniz. Böylece hatalarımızı biliriz ve gereken düzeltmeleri yaparız.

Eğer vermiş olduğumuz hizmetten memnunsanız, gerek hizmet anlayışımız gerekse personel kalitemiz beklentilerinizi karşılıyorsa lütfen memnuniyetinizi de bizimle paylaşınız. Böylece motivasyonumuz ve kaliteli hizmet verme arzumuz daha da artacaktır.

Eğer farklı bir fikriniz veya yorumunuz varsa lütfen bunları bizimle paylaşın. Böylece süreçlerimize sizlerde dâhil olacak ve birlikte daha mükemmeli yakalayacağız.

Bu Müşteri Bildirgesi, siz değerli müşterilerimize, hizmetlerimizle ilgili yapacağınız yorum, şikâyet ve memnuniyet gibi geri bildirimlerinizi efektif ve sistematik bir şekilde ele alma çabalarımızı genel hatlarıyla ifade etmektedir ve bu politikamız ayrıntılı prosedürler ve eğitimli ekibimiz tarafından desteklenmektedir.

ŞİKÂYET, MEMNUNİYET VE YORUM NEDİR?

ŞİKÂYET NEDİR?

Şikâyet; firmamızla ilgili yapacağınız memnuniyetsizlik ifadesidir. Söz konusu memnuniyetsizlik haklı olsun veya olmasın, bizimle iletişime geçen kişi, konuyu şikâyet olarak görüyorsa, bu bizim için de bir şikâyettir ve gereken prosedürlerin uygulanması gereklidir.

MEMNUNİYET NEDİR?

Yaptığımız işlerden memnun olduğunuzda lütfen bunu bizimle paylaşın. Takdirleriniz motivasyonumuzu yükseltirken, doğru yolda olduğumuz hususunda da bize kılavuzluk edecektir.

YORUM NEDİR?

Hizmet kalitemizin iyileştirilmesine yönelik alınacak tüm kararlarda, siz değerli müşterilerimizin de görüşünü alacağız ve sizleri bu sürece dâhil edeceğiz. Bu yüzden eğer bir şeyleri daha iyi hale getirebilmemiz için bir yorumunuz varsa lütfen bizimle paylaşınız.

BİZE ULAŞIN

a) Telefon        : 0 (224) 253 06 07 numaralı telefonumuzdan “Müşteri İlişkileri” yetkilisine ulaşarak.

b) Posta           : FSM Bulvarı Bahar Sitesi 96/11 Nilüfer / Bursa / Türkiye adresine posta göndererek.

c) E-Posta        : uzun@uzunrentacar.com adresine elektronik posta göndererek.

d) Internet         : www.uzunrentacar.com adresinde bulunan iletişim formunu doldurarak.

e) Şahsen        : Firmamızı şahsen ziyaret ederek ya da bakım onarım için geldiğinizde.

f) Memnuniyetiniz kapsamında sizleri ziyaret ettiğimiz zaman.